• css/images/3500kVA-statik-regulator1.png

  Statik Voltaj Regülatörleri

  Datadigital-SVR Serisi, Statik voltaj regülatörleri bünyesinde hareketli parça içermeyen statik bir gerilim regülatörüdür. Gerilim regülasyonunu tamamen mikrokontrolör denetiminde digital teknolojiyle milisaniyeler mertebesinde gerçekleştirir.

  devamı..
 • AC Motor Sürücüler

  Yerli üretim avantajı, küçük boyutları ve kolay kullanımıyla datadrive motor sürücüleri tüm AC motor kontrol uygulamaları için en uygun seçenektir. AC sürücüler endüstriyel uygulamalarda geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

  devamı..
 • Kesintisiz Güç kaynakları

  Yeni nesil endüstriyel araçlar ve IT tabanlı yönetim sistemleri kesintisiz enerjiden beslenmeye ve istikrarlı bir gerilime ihtiyaç duyarlar. Elektrik kesintisinden etkilenmesi istenmeyen, çok düzenli voltaj ve frekans ile beslenmesi gereken yüklerin bulunduğu sistemlerde çözüm olmaktadır.

  devamı..
request a demo

Statik Voltaj Regülatörleri

DATADIGITAL-SVR Serisi,
Statik Voltaj Regülatörleri

daha fazla

AC Motor sürücüleri

DATADRIVE Serisi,
AC Motor sürücüleri

daha fazla

Kesintisiz Güç Kaynakları

DATAUPS Serisi,
Kesintisiz Güç kaynakları

daha fazla
 

Datatürk Elektronik Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi ?

Hakkımızda
DATATURK; temelde güç elektroniği alanında Ac Motorlar için Motor Hız Kontrol Cihazları, Statik Voltaj Regülatörleri, Kesintisiz Güç Kaynakları, ve giriş faz seçicili Statik Transfer elemanları, gibi bir çok ürünün üretim ve satışını yapmaktadır. 1983 yılından itibaren değişen ve gelişen teknolojilere ayak uydurarak kaliteyi tüm çalışmalarında ana felsefe olarak belirlemiş, sektörün en güvenilir firmalarından biri olarak müşteri gereksinimlerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik güvenli, uluslararası standartlara uyumlu, kusursuz ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrasında mükemmel hizmet vermek amacını taşımaktadır. Edindiği referansları ile azmini ve planlı çalışma şeklini ispatlamış bir firma olarak Türkiye’nin yanı sıra, yurtdışında da etkinliğini artırarak, yeni pazarlara dahil olmak birincil hedefleri arasındadır.

Hareketli internet ticareti, pazarı kısmen tehlikeli olan menşei şaibeli elektronik ürünler, elektronik komponent, parçalar ve bileşenlerle dolduruyor. Ürün sahteciliğinden kaynaklanan satış zararı, sadece marka sahiplerinin uğradığı mali zararın dışında, aynı zamanda marka imajı ve güveni için de bir tehdit oluşturmaktadır. Ayrıca bu risk, genellikle farkında olmadan, daha kalitesiz, kendisine zarar verebilecek ürün satın alan tüketiciye de dokunmaktadır. Orjinali ile aynı gibi görünen hatta aynı teknik özelliklere sahip olduğu iddia edilen ürünler can yakmaktadır. Çözüm ise kullanıcının; sadece düşük fiyat endeksli tercihler yerine, sektörel deneyimi, birikimi, teknik özelliklerin altına imza atabilecek mühendislik bilgi ve becerisine sahip, gerçek referanslar sunabilen kuruluşları tercih etmesiyle mümkündür. Bu yol, daha az zaman ve para kaybettirecektir. DATATÜRK Kuruluşundan günümüze kadar üretim ve hizmet alanında en yüksek kaliteyi ilke edinmiştir.

Vizyon

Dünya’da ve ülkemizde başta Statik Voltaj Regülatörleri olmak üzere güç kontrolü alanında ki tüm ürünlerimizde lider bir marka olmaktır. Sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşteri gereksinimlerine uygun, çevreye saygılı, beklentilerin üzerinde profesyonel ve doğru projeleri ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sağlamak en büyük hedefimizdir.

Misyon

Türkiye’de üretim yapmanın avantajlarından müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak ve ihtiyaçlarını doğru tespit ederek çözümler sunmaktır. Bu çözümleri sunarken uluslararası kalite standartlarına uygun, düşük maliyetli, üstün teknik özellikli cihazlar üreterek müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde arttırmaktır.

Değerlerimiz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Güvenilirlik

İnsana ve çevreye saygı

Sürekli gelişim gösteren

Sorumlu ve iş ahlakına saygılı

Kalite ve deneyim

Hedef odaklı işleyiş

Dürüstlük

Uzmanlık

İş Etiği Politikası

DATATÜRK Elektronik Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ. olarak tüm iş süreçleri ve müşteri ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdendir. İş ortaklarımızla olan ilişkilerimiz doğruluk ve dürüstlük üzerine kurulmuştur. Politikamız, şirketimize ait gizli ve özel bilgileri, rekabet açısından dezavantaj yaratabilecek bilgileri, ticari sırları, mali bilgileri, personel özlük haklarına ait bilgileri, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların bilgileri ve üçüncü şahıslarla akdedilen "Gizlilik Anlaşmaları" çerçevesindeki bilgileri kapsar. Şirket çalışanları, çıkar çatışmasından uzak durarak, şirket adını ve gücünü, kişisel fayda sağlamak amacıyla kullanmaktan kaçınır.

DATATÜRK adına karşı sıralanan sorumluluklarımız aşağıda ana başlıklar halinde toparlanmıştır:

Yasal Sorumluluklarımız

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Tedarikçilerimiz/İş Ortaklarımıza Karşı Sorumluluklarımız

Çalışanlara Karşı Sorumluluklarımız  

 
 

takip et